BlackBerry spouští partnerský program pro softwarové integrátory

BlackBerry nejen, že ještě nezemřelo, ale naopak se pouští do nového projektu. Partnerský program Value-Added Integrator má rozšířit softwarová řešení výrobce do nových oblastí, zejména internetu věcí.

BlackBerry spouští partnerský program pro softwarové integrátorySpolečnost BlackBerry sice vyklidila pozice na trhu mobilních zařízení, kde už její podíl nedosahuje ani jednoho promile, ale to neznamená, že úplně mizí ze scény. Naopak – výrobce nově spouští partnerský program pro svá softwarová řešení.

Program Value-Added Integrator (VAI) bude určen parterům, kteří se zabývají softwarem a budují řešení postavená na vestavěných technologiích od BlackBerry. Cílem bude především získání podílu v rozvíjející se oblasti internetu věcí.

Náš nový program nám umožní proniknout na širší trhy a rozšíří naše prodejní kanály pro vestavěné aplikace, které vyžadují spolehlivá a bezpečná softwarová řešení,“ uvedl viceprezident společnosti John Wall.

Účastníci programu získají přístup k celému softwarovému portfoliu BlackBerry včetně operačního systému Neutrino Realtime, řešení QNX Momentics Tool Suite, QNX Hypervisor, QNX SDK, QNX Wireless Framework a dalších.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © maxkabakov - Fotolia.com

Komentáře