BenQ vstupuje do segmentu chytrých telefonů přes TCCM

Ještě před Vánoci se mají na trhu objevit první dva modely. Distributorem v ČR a SR bude společnost TCCM.

BenQ vstupuje do segmentu chytrých telefonů přes TCCMSpolečnost BenQ rozšiřuje své portfolio produktů o chytré telefony. Ještě v předvánočním období se na trhu objeví dva modely a další rozšíření sortimentu je plánováno na konec prvního čtvrtletí roku 2015.

Společnost je známá především svými monitory a projektory, ale působí i v dalších segmentech. Do dodávaného portfolia v tuzemsku patří například digitální fotoaparáty nebo nejnovější přírůstek v podobě akční kamery BenQ SP2.

Výroba mobilních telefonů pro nás není vstupem do neznáma. V současnosti se v továrnách BenQ Group vyrábí chytré telefony pro celou řadu OEM partnerů. Je proto logické, že jsme se rozhodli spojit dosavadní úspěchy na poli spotřební elektroniky s mimořádným know-how, které v této oblasti máme a uvést vlastní značku mobilních telefonů,“ uvedl k rozšíření portfolia Matúš Výbošťok, country manažer BenQ pro Českou a Slovenskou republiku.

První produktové řady mobilních telefonů BenQ se na Českém a Slovenském trhu objeví v podobě modelů nižší a vyšší střední třídy. O jejich dostupnosti a ceně má společnost brzy informovat.

Oficiálním distributorem chytrých telefonů BenQ pro region střední a východní Evropy bude společnost TCCM.

Zdroj: BenQ

Úvodní foto: © Aaron Amat - Fotolia.com

Komentáře