BenQ představuje 4K projektor W2700 pro domácí kino

Projektor W2700 nabídne 4K rozlišení, 8,3 milionu pixelů pro každý snímek a technologie pro vylepšení zvuku. Zařízení mimo jiné využívá optický systém se šesti segmenty skládající se z deseti celoskleněných objektivů a pokrývá barevný prostor DCI-P3.

BenQ představuje 4K projektor W2700 pro domácí kino
Společnost BenQ uvádí na trh 4K projektor pro domácí kino s modelovým označením W2700. Novinka dle výrobce garantuje dlouhou životnost a barevnou stálost díky integraci speciálních technologií a individuální kalibraci každého modelu.

Projektor W2700 nabízí 4K rozlišení 3840 x 2160 obrazových bodů a 8,3 milionu pixelů pro každý snímek. BenQ uvádí, že novinka využívá optimalizovaný 4K optický systém se šesti segmenty skládající se z deseti celoskleněných objektivů.

Zařízení dle výrobce pokrývá barevný prostor DCI-P3, což je barevný standard využívaný v kinematografickém průmyslu. Nechybí ani integrovaná technologie BenQ Cinematic Color pro umocnění kvality obrazu.

Výkon projektoru doplňuje technologie BenQ HDR-PRO, jež podporuje formáty HDR10 a HLG a zahrnuje speciální techniky úpravy barev, a technologie pro vylepšení obrazu a zvukového přenosu projektoru.

Dostupnost a cena

Projektor BenQ W2700 bude k dispozici na přelomu března a dubna za doporučenou koncovou cenu 41 290 Kč / 1 590 €.

Zdroj: BenQ
Úvodní foto: BenQ

Komentáře