BCN3D kupuje cloudovou platformu pro 3D tisk AstroPrint

Nový software a cloudové nástroje vzniklé na základě akvizice podle Elviry zjednoduší práci a zvýší produktivitu i českých a slovenských uživatelů 3D tiskáren BCN3D.

BCN3D kupuje cloudovou platformu pro 3D tisk AstroPrintSpolečnost Elvira, dodavatel 3D technologií a provozovatel portálu Abc3D, uvedla, že společnost BCN3D, výrobce 3D tiskových řešení, získala formou akvizice dodavatele 3D tiskového softwaru AstroPrint.

Tato investice podle společnosti umožní BCN3D nejen využívat novou cloudovou platformu, ale také zkušený tým softwarových vývojářů k dalšímu rozvoji řešení v segmentu 3D tisku. Integrace technologie AstroPrint s technologií BCN3D Cloud přináší potenciál pro současné zákazníky i pro další rozvoj konceptu Průmysl 4.0.

Získání technologie AstroPrint znamená další krok v naší cestě k vývoji těch nejlepších možných produktů jak z pohledu hardwaru, tak softwaru,“ řekl Xavier Martínez Faneca, výkonný ředitel BCN3D.

Jsem přesvědčen, že v blízké budoucnosti budou k dispozici software a cloudové nástroje, které zjednoduší práci a zvýší produktivitu všem uživatelům 3D tiskáren BCN3D, včetně těch v ČR a na Slovensku,“ doplnil Jan Šmejcký, ředitel společnosti Elvira dodávající tiskárny BCN3D na český a slovenský trh.

Zdroj: Elvira

Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře