Barracuda Networks se stává hlavním prodejcem firemních řešení Avastu

Barracuda Networks bude hlavním prodejcem firemních kyberbezpečnostních řešení Avastu. Partnerstvím cílí na ochranu malých a středních podniků, kterým budou nabízet například bezpečnostní řešení pro vzdálenou správu.

Barracuda Networks se stává hlavním prodejcem firemních řešení AvastuSpolečnost Avast a poskytovatel cloudových bezpečnostních řešení Barracuda Networks oznámili dohodu, podle které se Barracuda stane hlavním prodejcem řešení Avast Business CloudCare, Avast Management Console a Avast Antivirus Security.

Malé a středně velké podniky nemají v současné době na trhu dostatečný servis, protože bezpečnostní systémy se zaměřují spíše na potřeby velkých firem,“ uvádí Kevin Chapman, generální ředitel divize Avast Business.

Avast má třicet let znalostí a zkušeností, a díky tomu máme příležitost dodat bezpečnostní řešení v několika vrstvách na míru pro malé a střední podniky a naše partnery, kteří podporují SMB komunitu,“ dodal.

Barracuda získá od Avastu firemní řešení pro vzdálenou správu, které bude rozvíjet a nabízet svým partnerům z řad poskytovatelů spravovaných služeb (MSP). Avast zase rozšíří dosah své nabídky řešení koncové bezpečnosti na MSP základnu Barracudy.

Zaměřujeme se MSP trh a získání Managed Workplace nám umožňuje nabídnout partnerům bezpečnostní řešení pro vzdálenou správu, které zahrnuje bezpečnostní požadavky do každodenní praxe poskytovatele služeb,“ říká Brian Babineau, generální ředitel divize poskytování spravovaných služeb ve společnosti Barracuda.

Doplňuje tak bezpečnostní řešení, která jsme zavedli prostřednictvím našeho modelu poskytování spravovaných služeb, jako je ochrana e-mailů, brána firewall cloudové generace a bezpečnostní školení,“ dodává.

Zdroj: Avast
Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře