Barbora Anastazovská vede český obchodní tým v Lama Plus

Anastazovská se na nové pozici bude soustředit na zvýšení podílu firmy na českém trhu, posílení vztahu se zákazníky a rozvoj nových příležitostí. V Lama Plus pracuje od roku 2003.

Barbora Anastazovská vede český obchodní tým v Lama PlusSpolečnost Lama Plus oznámila, že Barboru Balonovou na pozici vedoucí českého obchodního týmu vystřídala Barbora Anastazovská. Cílem této změny je zvýšení podílu firmy na trhu, posílení vztahů se zákazníky a rozvoj nových tržních příležitostí.

Anastazovská zastává pozici retail/e-tail managera 4CE od roku 2003. Stála nejen u zrodu tohoto oddělení, ale již více než 16 let spoluutváří strategii a rozvíjí tento prodejní kanál v jednotlivých zemích. Nyní svůj působnost rozšíří na dealerský kanál.

Jmenování na vedoucí českého obchodního týmu je pro mě nová výzva,“ uvedla Anastazovská. „V této pozici se chci soustředit zejména na rozvoj obchodních aktivit, hledat nové obchodní příležitosti a samozřejmě rozvíjet ty stávající.“

Majitel Lama Plus Roman Lamacz dodal, že změny propojí zkušenosti Anastazovské s vedením mezinárodního týmu a zároveň zkušenosti Balonové, která působila na pozici vedoucí českého obchodního týmu téměř od samého počátku společnosti.

Chtěl bych jí [Balonové] poděkovat za mnoho let skvělé spolupráce a obrovské úsilí, které věnovala rozvoji naší společnosti. Nyní své dlouholeté zkušenosti využije tím, že se může plně soustředit na strategické, pro firmu nejdůležitější partnery,“ upřesnil Lamacz.

Zdroj: Lama Plus

Úvodní foto: Lama Plus

Komentáře