Balíkobot podporuje expedici zásilek do celého světa a expanduje na Slovensko

Služba nyní podporuje přímé napojení na globální přepravce TNT a DHL. Nově také expanduje na Slovensko, kde podporuje napojení na Slovenskou poštu a DHL Pacel Slovensko.

Balíkobot podporuje expedici zásilek do celého světa a expanduje na SlovenskoSlužba Balíkobot.cz oznámila, že nově podporuje přímé datové API napojení na globální přepravce TNT a UPS, se kterými lze expedovat zásilky do celého světa. Společnost zároveň uvedla, že rozšiřuje své působení také na Slovensko.

Zde nově podporuje napojení na Slovenskou poštu a DHL Parcel Slovensko. Do budoucna připravuje i napojení na službu Slovak Parcel Service.

Máme radost, že naši klienti nyní mohou zefektivnit systém expedice do zahraničí vedle přepravce DHL Express také u zásilek přes globální přepravce TNT a UPS,“ uvedl Martin Šauer, jednatel Balikobot.cz.

Služba Balíkobot zajišťuje firmám automatickou expedici zásilek a přímé napojení do 22 přepravních služeb. Zástupci společnosti zdůrazňují, že se nejedná o přepravní službu, ale o technologii pro automatickou expedici, tisk štítků a sledování zásilek.

Zdroj: Balíkobot.cz

Úvodní foto: Balíkobot

Komentáře