Balikobot.cz: Špička letošní sezóny nastane v předposledním týdnu před Vánoci

Z analýzy 1 100 firem, které využívají při expedici zásilek službu Balíkobot, vyplývá, že nejvyšší denní objem zásilek bude vyexpedován mezi 10. a 17. prosincem. Společnost předpokládá, že počet balíků doručených přepravci se letos minimálně zdvojnásobí.

Balikobot.cz: Špička letošní sezóny nastane v předposledním týdnu před VánociSlužba pro expedici zásilek Balíkobot zveřejnila analýzu, podle které se i letos očekává dramatický nárůst využívání služeb přepravců během vánoční sezóny. Nárůst bývá v tomto období minimálně dvojnásobný, letos však má být ještě vyšší.

Z analýzy 1 100 firem, které používají Balíkobot, vyplývá, že nejvyšší denní objem zásilek je mezi 10. a 17. 12. Velkým trendem, který u našich klientů vidíme v předvánoční sezóně, je sledování zásilek v reálném čase,“ říká Martin Šauer, jednatel Balikobot.cz.

Balíkobot nabízí technologie pro automatickou expedici, tisk štítků a sledování zásilek. Služba zajišťuje firmám automatickou expedici a napojení do 18 přepravních služeb v České republice a na Slovensku.

Zdroj: Balikobot.cz

Úvodní foto: Balíkobot

Komentáře