Azlan získal od Axis ocenění za nejvyšší obrat mezi distributory v regionu CEE

VAD divize Tech Daty uvádí, že za ocenění vděčí vysokému počtu skladových položek a široké nabídce podpory pro zákazníky.

Azlan získal od Axis ocenění za nejvyšší obrat mezi distributory v regionu CEEAzlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, získal ocenění společnosti Axis Communications za nejvyšší obrat mezi distributory. Předání ocenění The biggest CEE Turnover Award 2015 proběhlo 10. 12. v rámci výroční distributorské konference Axis v polské Wrocławi.

Azlan uvádí, že tohoto ocenění dosáhl díky svým širokým možnostem podpory partnerů společnosti Axis. Divize v oznámení dodala, že disponuje nejvyšším počtem skladových položek produktů Axis a zároveň je schopna svým zákazníkům nabídnout technické konzultace a společně s nimi řešit celé projekty kamerových systémů Axis.

Velice si ocenění firmy Axis vážíme. Je dobrým důkazem, že plníme naši strategii poskytovat našim partnerům co nejrozsáhlejší možnosti spolupráce. Ať se jedná o prodej nebo služby s přidanou hodnotou, jako jsou technické konzultace nebo návrhy řešení,“ uvedl k ocenění ředitel Azlanu Petr Hanovec.

Zdroj: Tech Data Distribution

Úvodní foto: Tech Data Distribution

Komentáře