Azlan se stal distributorem hyperkonvergované infrastruktury VSPEX Blue od EMC

VAD divize společnosti Tech Data bude toto řešení nabízet v celé Evropě včetně České republiky. Postaví se tak po bok Avnetu, dosavadního výhradního distributora VSPEX Blue.

Azlan se stal distributorem hyperkonvergované infrastruktury VSPEX Blue od EMCGlobální distributor Tech Data oznámil, že rozšíří svou nabídku o hyperkonvergovanou infrastrukturu VSPEX Blue z dílny společnosti EMC. O distribuci se v jednotlivých regionech postarají specializované divize Tech Daty, v Evropě půjde o místní VAD divizi Azlan.

Vzhledem k tomu, jak roste segment konvergované infrastruktury a jak se mění podoba trhu, má Tech Data velkou radost, že může nabídnout EMC VSPEX Blue. Naši systémoví inženýři a technici jsou připraveni plně vyškolit poskytovatele řešení, kteří mají zájem nabídnout VSPEX Blue koncovým klientům,“ uvedl Chuck Bartlett, víceprezident divize AIS společnosti Tech Data.

Trh systémů a platforem pro hyperkonvergovanou infrastrukturu je jedním z nejrychleji rostoucích segmentů v podnikové sféře. Právě tam proto míří EMC se svým novým VSPEX Blue. EMC bude toto řešení prodávat výhradně nepřímo, přičemž právě prodejní kanál se má stát klíčovou konkurenční výhodou,“ dodal Simon England, víceprezident Azlanu v Tech Data Europe.

The VSPEX Blue v sobě spojuje technologii VMware EVO:Rail, software EMC a hardware od Intelu. Azlan, resp. Tech Data, se díky nově uzavřené dohodě postaví po bok druhého globálního distributora tohoto řešení, jímž je Avnet .

Zdroj: Azlan, ChannelWorld

Úvodní foto: Azlan, EMC

Komentáře