Azlan představil novou podobu webu pro partnery HP

Nový portál je dostupný v 11 jazycích a obsahuje sadu nástrojů Azlan Toolkit pro podporu byznysu partnerů HP.

Azlan představil novou podobu webu pro partnery HPAzlan, VAD divize společnosti Tech Data Distribution, představil novou podobu webového portálu pro své HP partery.

Web www.hp.azlan.com jim má napomoci v růstu jejich podnikání. Nové webové stránky jsou dostupné v 11 jazycích včetně češtiny, a evropským resellerům řešení společnosti HP mají usnadnit přístup k sadě nástrojů Azlan Toolkit.

Nový vzhled stránky přinesl především zjednodušenou navigaci. HP reselleři se mohou přihlásit prostřednictvím svého účtu v on-line systém Tech Data Distribution InTouch.

Prostřednictvím našich nových partnerských stránek dáváme HP resellerům přístup ke všem zdrojům, které potřebují, aby mohli plně využít výhod statusu HP partnera a také plně využívat znalosti a zdroje Azlanu k aktivnímu růstu jejich podnikání. Naším cílem je, aby byl Azlan vnímán jako číslo jedna pro potřeby všech HP resellerů,“ uvedl Stephen Cant, ředitel HP Enterprise Group v Azlanu.

Nástroje Azlan Toolkit, které jsou nově zpřístupněny pro partnery HP, zahrnují následující:

TD Academy – on-line vzdělávací platforma obsahující interaktivní e-learningové moduly a nástroje

TD Azlan Partner Marketing – nástroj pro tvorbu kampaní, obsahující přizpůsobitelné šablony, v nichž si partneři mohou upravovat grafiku i obsah.

TD Azlan Social – zjednodušuje komunikaci se zákazníky na sociálních sítích, umožňuje připravit předem příspěvky

iQuote – implementace HP konfiguračního nástroje na bázi cloudu pro vytváření cenových nabídek umožňuje partnerům vytvořit a ověřit cenovou nabídku, potvrdit cenu a zkontrolovat dostupnost konkrétních HP řešení

InTouch – poskytuje resellerům přístup v reálném čase k informacím o ceně a skladových zásobách řešení HP

License Online – zajišťuje, aby partneři nezmeškali příležitosti prodávat pozáruční servis. Systém zahrnuje automatické připomenutí i generování nabídek pro prodloužení servisního pokrytí.

Na nové stránce mohou reselleři najít i detaily současných promoakcí HP, informace o řešeních konvergované infrastruktury, síťových produktech, serverech, datových úložištích, servisu a exkluzivním programu Signature.

Dále mají k dispozici možnosti spolupráce s konzultanty v oblasti návrhu řešení, implementace a integrace. Zároveň mohou reselleři využívat služby Azlan Business Solutions Centres, kde si mohou sami vyzkoušet nebo svým zákazníkům ukázat jednotlivá řešení.

Zdroj: Tech Data Distribution
Úvodní foto: Tech Data

Komentáře