Axis oznámil mobilní dohledové aplikace pro menší systémy

Společnost Axis představila mobilní aplikace pro zařízení Apple iPhone a Android, určené pro použití se softwarem Axis Camera Companion a pro řešení hostovaného videa.Mobilní aplikace AxisSpolečnost Axis Communications, výrobce v oblasti IP kamer, uvedla mobilní aplikace pro videodohled s použitím softwaru Axis Camera Companion a pro řešení hostovaného videa.  

Axis vychází z předpokladu, že pro lidi na cestách je často důležité mít rychlý a snadný přístup ke kamerovému systému i z mobilních zařízení.

Snadný vzdálený přístup k videodohledu s vysokým rozlišením dává našim zákazníkům nástroje, které potřebují k efektivní ochraně svého provozu, ať už se nacházejí kdekoli,“ uvedl v oznámení Peter Friberg, ředitel managementu řešení Axis.

Mobilní aplikace pro videodohled umožní uživatelům přecházet od živého náhledu k nahraným videím v rámci jejich bezpečnostního systému. Integrovaná časová osa upozorní na spouštěče událostí a umožní uživatelům přijmout příslušná opatření. Jednotlivé snímky a úseky videí lze uložit do mobilního zařízení a případně je sdílet.

Mobilní aplikace uvádí Axis spolu s aktualizovanou verzí Axis Camera Companion 2.2, s podporou funkce Axis Mobile Streaming. Tato technologie je navržena speciálně pro přístup k živému a nahranému videu ve vysokém rozlišení i pro instalace, kde je omezená šířka pásma.

Tyto aplikace jsou k dispozici k bezplatnému stažení a jsou kompatibilní s iOS a Android zařízeními. Nové aplikace pro Axis Camera Companion je k dispozici ke stažení na stránkách axis.com. Nová aplikace pro hostované video bude k dispozici ke stažení v říjnu. Více informací a odkazy ke stažení najdete na www.axis.com/hosting/.Komentáře