AWS ve spolupráci s VMwarem představilo hybridní cloudovou službu Outposts

Hybridní služba s názvem Outposts nabízí on-premise řešení se stejným hardwarem, jaký Amazon Web Services používá ve svých datacentrech. Služba má být široce dostupná v druhé polovině roku 2019.

AWS ve spolupráci s VMwarem představilo hybridní cloudovou službu OutpostsSpolečnost Amazon Web Services (AWS) oznámila, že spojila síly s firmou VMware a představila nové služby a on-premise hardware ve snaze usnadnit zákazníkům cestu k budování a provozování hybridních cloudů.

Nová hybridní služba s názvem Outposts běží na stejném „železe“, jaké AWS používá ve svých datacentrech, a nabízí on-premise řešení, obsahující servery a úložiště, v různých velikostech od čtvrtiny racku až po celý v závislosti na potřebách zákazníka.

Službu lze podle AWS upgradovat s nejnovějším hardwarem a spouštět na ní všechny nativní aplikace od AWS i VMwaru. Druhá verze služby pak umožňuje zákazníkům používat k ovládání hybridního prostřední řídící část z dílny VMwaru.

AWS uvádí, že hybridní cloud Outposts bude mít stejné funkce jako AWS Cloud, s tím rozdílem, že hardware bude umístěný u zákazníka. Společnost dodala, že služba Outposts bude všeobecně dostupná ve druhé polovině roku 2019.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © rukanoga - Fotolia.com

Komentáře