AWS spouští nová partnerská školení, pokryje cloud governance i strojové učení

Nová školení představují techniky pro hromadnou migraci pracovní zátěže či tipy, jak kvalifikovat příležitosti v oblasti správy zabezpečení. Přepracování se dočkalo školení zaměřené na strojové učení.

AWS spouští nová partnerská školení, pokryje cloud governance i strojové učeníSpolečnost Amazon Web Services (AWS) představila nové a aktualizované kurzy pro partnery v oblastech pokročilé cloudové migrace, správy zabezpečení a strojového učení.

První kurz s názvem AWS Solutions Training for Partners: Advanced Migrating to AWS (Technical) nabízí přehled technik pro hromadnou migraci pracovní zátěže a učí, jak využít know-how pro opětovné hostování či opětovné platformování.

Školení AWS Solutions Training for Partners: Security Governance at Scale (Business) poskytuje prodejním a obchodním profesionálům nástroje, jak kvalifikovat příležitosti zákazníků v oblasti správy zabezpečení.

Kurz se rovněž zabývá tématy, jako je správa účtů AWS, kontrola nákladů, zabezpečení a dodržování předpisů prostřednictvím automatizace či osvědčené postupy pro vytvoření automatizovaného a zabezpečeného rámce pro správu.

AWS v neposlední řadě zahájila významnou aktualizaci svého školení AWS Solutions Training for Partners: Machine Learning on AWS (Business). Zde se partneři naučí například identifikovat a kvalifikovat příležitosti zákaznického strojového učení.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © kasto - Fotolia.com

Komentáře