AWS spouští čtyři nová partnerská školení

Dvě technická a dvě byznysová školení v rámci programu AWS Solutions Training for Partners účastníkům nabízí mimo jiné informace o budování bezserverových architektur či osvědčené postupy při migraci na AWS.

AWS spouští čtyři nová partnerská školeníSpolečnost Amazon Web Services (AWS) oznámila spuštění čtyř nových školení v rámci programu AWS Solutions Training for Partners. Účastníci se po úspěšném absolvování kurzů mohou stát certifikovaným provozovatelem cloudových služeb AWS.

Dvě školení se zaměřují na technické aspekty – první cílí na architekty a technické týmy a představuje jim osvědčené postupy pro zabezpečení a zajištění nepřetržité kontroly a správy velkých cloudových nasazení.

Druhé technické školení obsahuje informace o budování bezserverových architektur pomocí šablony AWS Cloud Formation. Partneři se rovněž naučí, jak komunikovat se zákazníky, kteří kladou důraz na data, a jak plně využívat analytická řešení.

Zbývající dva kurzy se soustředí na byznysové aspekty, konkrétně na migraci na AWS a funkce internetu věcí v AWS. První jmenovaný představuje osvědčené postupy a případové studie, druhý se zase zaměřuje na přehled trendů souvisejících produktů a služeb AWS.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © kasto - Fotolia.com

Komentáře