Avnet zůstává výhradním distributorem EMC

Divize EMC společnosti Avnet udržela status výhradního distributora EMC pro Českou republiku, kterým je od roku 2011. Pro rok 2015 chystá nový partnerský program a pracuje na rozšíření partnerské sítě.

Avnet zůstává výhradním distributorem EMCSpolečnost Avnet pro rok 2015 obhájila pozici výhradního distributora produktů EMC na českém trhu. Kontrakt se vztahuje na všechny produkty, které EMC v České republice dodává.

Avnet k nim poskytuje svým obchodním partnerům služby předprodejní podpory, odborné konzultace, návrhy řešení, marketingovou podporu, logistické služby i technickou podporu a odborná školení.

Pro rok 2015 přichází EMC s novým partnerským programem, který na českém trhu realizuje prostřednictvím Avnetu. Již nyní je v něm jeden partner úrovně Gold a devět Silver partnerů.

V rámci nového partnerského programu mohou obchodní partneři EMC dosahovat vyšší ziskovosti podle splnění kritérií (realizovaný obrat a obchodní, technické a marketingové certifikace) na dosažení tří různých úrovní partnerství,“ uvedl Avnet v oznámení.

Podmínky nového programu mají být jednodušší a transparentnější. Navazuje na loňský program Altitude.

V rámci podpory našich obchodních partnerů se jim snažíme nanejvýš zjednodušit tvorbu konfigurací a nabídek produktů pro jejich zákazníky. Například on-line nástroje programu Altitude umožňují okamžitou kalkulaci nabídek, bez nutnosti kontaktovat obchodního zástupce Avnetu,“ uvedl v oznámení Vlastimil Horák, EMC Business Unit Manager ve společnosti Avnet Technology Solutions, ČR.

Avnet spolupracuje s týmem EMC na přípravě motivačních kampaní a marketingových akcí, na kterých se mohou podílet všichni obchodní partneři.

Své nejúspěšnější obchodní partnery za rok 2014 Avnet ocení na galavečeři, která proběhne 12. 2. 2015.

Zdroj: Avnet
Úvodní foto: © imtmphoto - Fotolia.com

Komentáře