Avnet získal status EMC Value Accelerator pro roky 2015 a 2016

Vyšší status partnerství se společností EMC má distributorovi, resp. jeho partnerské síti, přinést širší možnosti podpory, a to v předprodejní i prodejní fázi, ale i v oblasti marketingu.

Avnet získal status EMC Value Accelerator pro roky 2015 a 2016Společnost Avnet oznámila, že k 30. červnu 2015 splnila požadavky na vyšší úroveň partnerství se společností EMC a dosáhla statusu EMC Value Accelerator pro roky 2015 a 2016.

Avnet získal tento prestižní partnerský status na základě svých obchodních výsledků a splnění technických a obchodních kritérií, v rámci kterých nyní EMC nově rozděluje svou distributorskou síť na úrovně Base a Value Accelerator.

Vyšší partnerský status Value Accelerator přináší výhody nejen naší společnosti, ale především našim obchodním partnerům," uvedl Vlastimil Horák, EMC business unit manager české pobočky Avnetu. 

Díky jeho získání můžeme lépe a intenzivněji spolupracovat s naší partnerskou sítí a podporovat obchodní partnery například v oblasti marketingových aktivit či předprodejní a prodejní podpory,” dodal. 

Plánované aktivity společnosti Avnet, která je výhradním distributorem EMC v ČR, zahrnují přímé generování potenciálních příležitostí pro své obchodní partnery, podporu a realizaci společných marketingových plánů a kampaní a návrhy komplexních řešení.

Zdroj: Avnet

Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře