Avnet začne na českém trhu nabízet řešení od Dell Technologies

Dosavadní distributor řešení od společnosti EMC rozšiřuje své portfolio o řešení jejího nového majitele. Zákazníci Avnetu tak mohou začít nakupovat řešení Dell EMC, a to ještě před oficiálním spojením partnerských kanálů obou společností.

Avnet začne na českém trhu nabízet řešení od Dell TechnologiesSpolečnost Dell oznámila rozšíření spolupráce se společností Avnet do České republiky. Po dokončení akvizice společnosti EMC se Dell rozhodl nabídnout celé portfolio svých podnikových produktů i partnerům EMC ještě před oficiálním sloučením partnerských programů.

Hlavním cílem tohoto kroku je zpřístupnit zákazníkům Dell EMC co nejrychleji všechna řešení, která Dell Technologies v současnosti nabízí. Avnet, který u nás dosud obstarával distribuci pro EMC, tak již nyní může svým partnerům v České republice dodávat veškeré produkty z portfolia Dell EMC.

Tyto technologie mohou být plně integrovány s virtualizačními produkty společnosti VMware, které již součástí nabídky Avnetu jsou. Po spojení společností Dell a EMC tak bude Avnet podporovat stávající zákazníky v Česku stejně jako dřív, ale s širším portfoliem produktů a rozšířeným pracovním týmem.

„Avnet je lídr v oblasti datových center a my můžeme díky jeho široké síti partnerů a bohatým zkušenostem se zákazníky po celém světě získat nové příležitosti i v Česku,“ okomentoval toto rozhodnutí Jiří Kysela, generální ředitel společnosti Dell v České republice.

Zdroj: Dell

Úvodní foto: Dell Technologies, Avnet

Komentáře