Avnet uzavřel se SanDiskem smlouvu na celosvětovou distribuci

Avnet začne prostřednictvím svých prodejních kanálů distribuovat flashová řešení společnosti SanDisk, od SSD disků až po firemní integrovaná úložiště.

Avnet uzavřel se SanDiskem smlouvu na celosvětovou distribuciSpolečnost SanDisk a globální distributor Avnet oznámili uzavření partnerství, díky kterému začne Avnet prostřednictvím svých kanálů Avnet Electronics Marketing a Avnet Technology Solutions nabízet široké portfolio hardwarových i softwarových flashových řešení od SanDisku, a to v regionech EMEA, APAC a Jižní Ameriky.

Avnet se tak stal jedním z prvních globálních distributorů zapojených do SanDisk Commercial Business Channel, který skrz své partnery nabízí SSD úložiště pro koncové zákazníky i firmy, stejně jako vestavěná flashová úložiště.

Distributor se hodlá zaměřit na celou škálu zákazníků včetně value-added a direct market resellerů, OEM vývojářů, systémových integrátorů a dalších.

Portfolio Avnetu zahrnuje:

  • SSD pro datacentra (firemní SSD řady Lightning, Optimus a CloudSpeed, akcelerátory Lightning PCI, akcelerační software FlashSoft)

  • SSD pro PC (zahrnuje řadu variant SSD SanDisk X210 a SanDisk X110)

  • Vestavěná flashová úložiště pro komerční využití v technických produktech napříč průmyslovými odvětvími.

Avnet bude kromě produktů SanDisk nabízet i školení, zdroje, služby a nástroje pro urychlení růstu jejich prodeje.

Zdroj: Avnet

Úvodní foto: © Gordon Bussiek - Fotolia.com

Komentáře