Avnet TS se stal globálním distributorem konvergovaného řešení EMC VSPEX Blue

Avnet Technology Solutions oznámil, že poskytne svým obchodním partnerům nové hyperkonvergované řešení infrastruktury EMC VSPEX Blue pro středně velké zákazníky.

Avnet TS se stal globálním distributorem konvergovaného řešení EMC VSPEX BlueZařízení hyperkonvergované infrastruktury EMC VSPEX Blue bude partnerům a jejich zákazníkům k dispozici prostřednictvím sítě společnosti Avnet po celém světě včetně Eropy.

Obchodní partneři mohou řešení nabídnout především středním a podnikovým zákazníkům, ale i poskytovatelům cloudových služeb.

Hyperkonvergovaná zařízení získávají podíl na trhu a jejich popularita mezi IT odborníky exponenciálně roste. Toto nové řešení reaguje na poptávku, kterou jsme zaznamenali od středně velkých podniků, poskytovatelů cloudových služeb, z dislokovaných pracovišť a poboček,“ uvedl v oznámení Vlastimil Horák, EMC business unit manager společnosti Avnet Technology Solutions v ČR.

Z pohledu odvětví lze řešení nabídnout např. veřejnému sektoru, segmentům vzdělávání, technologií a zdravotní péče.

V dodávkách zařízení Avnet partnerům pomůže především zajištěním montáže, integrace, logistiky a služeb. Zařízení EMC VSPEX Blue je vybaveno plně automatickou konfigurací, snadným škálováním a „nulovými prostoji“ během oprav a aktualizací.

Avnet má partnerům pomoci do řešení integrovat různé nabídky řídicích, bezpečnostních a informačních infrastruktur.

Zdroj: Avnet
Úvodní foto: Avnet, EMC

Komentáře