Avnet se stal platinovým partnerem IBM pro oblast služeb

Nejvyšší možný partnerský status umožní Avnetu prodávat veškeré služby IBM v oblastech HWMA, SWMA, Proaktivní služby a Managed Services.

Avnet se stal platinovým partnerem IBM pro oblast služebSpolečnost Avnet oznámila, že dosáhla nejvyšší úrovně partnerství se společností IBM v oblasti služeb technické podpory – IBM TSS Platinum. Tento status jí umožňuje prodej veškerých služeb IBM v kategoriích HWMA, SWMA, Proaktivní služby a Managed Services.

Splněním náročných certifikačních kritérií můžeme našim obchodním partnerům v rámci této exkluzivní autorizace nabídnout nejen naše know-how, ale i bezkonkurenční nákupní podmínky na českém trhu,“ uvedl Michal Vančura, IBM senior client representative společnosti Avnet.

Avnet svým obchodním partnerům prostřednictvím divize IBM pomáhá s orientací v nabídce IBM Technical Support Services a poskytuje asistenci při prodeji těchto služeb zákazníkům.

V rámci smlouvy IBM Service Suite nabízí základní a rozšířenou podporu pro hardware „HWMA“ na všechny systémy IBM (IBM System z, IBM Power, IBM Storage).

Dále poskytuje SWMA na vybraný software IBM (IBM i, AIX, Storwize a další související systémový software) nebo proaktivní integrované služby IBM či multivendorový support (MVS) na produkty společností HP, Oracle, Cisco, Juniper a dalších.

Zdroj: Avnet

Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře