Avnet se stal agregačním střediskem modelu prodeje externích služeb v síti vCloud Air

Distributor bude fungovat jako agregační středisko modelu ve vybraných zemích regionu EMEA včetně České republiky. Model umožňuje poskytovatelům nabízet služby prostřednictvím platformy vCloud Air Network.

Avnet se stal agregačním střediskem modelu prodeje externích služeb v síti vCloud AirSpolečnost Avnet oznámila, že byla vybrána jako agregační středisko modelu poskytování externích služeb v síti VMware vCloud Air Network (vCAN) pro oblast EMEA. Model umožňuje poskytovatelům služeb v síti vCloud Air zachovat existující kontakty s agregačními středisky a zároveň otevírá nový zdroj příjmů v prodeji prostřednictvím platformy vCAN.

Služba je zavedena v Rakousku, Švýcarsku, České republice, Německu, Francii, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Turecku a Spojeném království. Společnost Avnet je v současné době také jediným agregačním střediskem MSP vCAN v Turecku.

Nabídka obnovení služby vCloud Air po nehodě v rámci tohoto programu rovněž umožňuje poskytovatelům služeb zajistit, že v případě havárie datového centra nedojde k přerušení činnosti. Zároveň poskytuje možnost přesouvat zatížení mezi soukromými, veřejnými a hybridními cloudy.

Nová nabídka zvýší příjmy a umožní efektivněji spravovat náklady datových center. Naši partneři tak mohou podpořit růst cloudového podnikání svých zákazníků,“ uvedl Dieter Lott, viceprezident pro rozvoj obchodu společnosti Avnet pro oblast EMEA.

Tento program dává poskytovatelům externích služeb jedinečnou příležitost vytvořit další veřejné a hybridní cloudové služby. Můžeme navázat na náš vztah se společností VMware a nadále uspokojovat poptávku po cloudových službách v oblasti EMEA,“ dodal Lott.

Síť vCAN zajišťuje zákazníkům podporu v podobě zvýšené flexibility služeb, lepších možností globálních cloudových služeb a výběru místních partnerských poskytovatelů služeb v síti vCloud společnosti VMware ve více než 100 zemích po celém světě.

Zdroj: Avnet
Úvodní foto: Avnet, Vmware

Komentáře