Avnet rozšířil distribuční kontrakt HP o bezpečnost

Avnet, distributorská společnost IT řešení s přidanou hodnotou, oznámila podpis distribuční smlouvy na bezpečnostní technologie výrobce Hewlett-Packard pro Českou republiku.

Avnet rozšířil distribuční kontrakt HP o bezpečnostDistribuční kontrakt se společností Avnet je platný od 1. 11. 2014 a zahrnuje produktové řady Hewlett-Packard Tipping Point, ArcSight a Fortify.

Avnet se bude starat primárně o rozvoj partnerské sítě, technickou podporu a vzdělávání.  Připravuje také nabídku demo produktů a série odborných produktových workshopů a školení.

Řešení HP Tipping Point slouží k ochraně podnikových sítí, dat a aplikací před napadením a platforma ArcSight umožňuje ukládání, správu, monitoring a analýzu bezpečnostních událostí prostřednictvím logových záznamů.

Služby Fortify jsou zaměřeny na kompletní ochranu před bezpečnostními riziky - od vývoje bezpečnostního softwaru až po jeho nasazení do produkčního prostředí.

Více informací o produktech může poskytnout Petr Douda (kontakty pro přihlášené uživatele zde), který od loňského roku v Avnetu působí jako networking teamleader divize HP.

Získání bezpečnostního kontraktu si velmi vážím a považuji jej za velký úspěch celého týmu HP divize, který se na jeho přípravě podílel. Zároveň jej považuji za velký příslib a také závazek do budoucna pro rozvoj odbornosti našich partnerů a rozšíření portfolia služeb, které nabízíme,“ uvedl v oznámení Jan Rosenbaum, business unit manager divize HP společnosti Avnet.

Zdroj: Avnet

Úvodní foto: Avnet, HP

Komentáře