Avnet podpoří partnery novými specializacemi, vznikají další divize

Více než 450 specialistů Avnet vyhradí na podporu růstu v oblasti cloudových řešení, kognitivních počítačových technologií, analýzy dat, internetu věcí, mobility, zabezpečení a podnikových sítí

Avnet podpoří partnery novými specializacemi, vznikají další divizeSpolečnost Avnet představila svoji specializaci na řešení pro urychlení růstu v oblasti softwarových technologií. Avnet vyčlenil přes 450 specialistů, kteří mají podpořit obchodní kanál a kapitalizaci cloudu, kognitivních počítačových technologií, datové analytiky, internetu věcí (IoT), mobility, bezpečnosti a podnikových sítí.

Distributor vytvoří specializované divize, které vycházejí ze zkušeností obdobných projektů společnosti v různých částech světa (od řešení pro vertikální trhy v Severní i Jižní Americe, přes bezpečnostní a síťová řešení v regionu EMEA, až po cloudová řešení po celém světě).

Specializované divize Avnet vytvoří pro: datová centra, cloudová řešení, řešení zabezpečení a podnikových sítí, datovou analytiku, kognitivní počítačové technologie a řešení internetu věcí a řešení mobility.

V regionu EMEA a v Severní a Jižní Americe je k dispozici ještě šestá, specializovaná divize vzdělávacích služeb.

Avnet uvádí, že specializované divize mají po celém světě podobnou strukturu, ale v jednotlivých regionech mají vlastní vedení.

Svým novým přístupem chce Avnet svým obchodním partnerům nabídnout expertní řešení bez ohledu na to, zda se zaměřují na konkrétní technologii, nebo potřebují řešení zahrnující několik různých technologií.

Dnešní zákazníci očekávají, že jejich partner rozumí jejich obchodním cílům a nabídne jim software, hardware a služby, které jim pomohou dosáhnout požadovaných výsledků. Náš specializovaný přístup poskytuje partnerům společnosti Avnet dedikované zdroje, prodejní podporu a technické znalosti, potřebné k transformaci jejich podnikání a současnému zajištění dlouhodobého úspěchu jich samotných i jejich zákazníků,“ uvedl v oznámení Patrick Zammit, globální preziden Avnet Technology Solutions.

Zdroj: Avnet
Úvodní foto: © alphaspirit - Fotolia.com

Komentáře