Avnet nabízí bezplatně prostředí AIX pro testování a zápůjčky

Divize IBM společnosti Avnet nyní pro své partnery bezplatně poskytuje IBM Power server S82 na krátkodobé testovací zápůjčky.

Avnet nabízí bezplatně prostředí AIX pro testování a zápůjčkyNové demo IBM Power server S822, který byl sesterským časopisem Computerworld vyhlášen jako IT produkt roku 2014, je nyní k dispozici v democentru společnosti Avnet. Zařízení je prvotně určeno na krátkodobé testovací zápůjčky koncovým zákazníkům. 

Model S822 je osazen čipy Power8 s celkem 12 jádry, 3,9 GHz, 128 GB DDR3 RAM s aktivní vlastností Power Active Memory Expansion pro rozšíření kapacity RAM.

Z adaptérů jsou k dispozici 2x 4port FC adapter, 1x 4port Ethernet adapter, nový metalický 2port 10/1 GB Ethernet adaptér.

Disková kapacita činí 4x 146 GB HDD. Server je v rackovém provedení a má licenci na AIX s PowerVM, ale jako demo je možno doinstalovat i jiným operační systém.

Avnet rovněž partnerům nabízí možnost zajistit přes vzdálený přístup dlouhodobější testování, a to vytvořením cloudového virtuálního serveru s AIX na svém druhém demo zařízení IBM Flex.

Pro více informací o democentru a řešeních IBM kontaktujte Radima Kalinu. Kontakt na něj naleznou přihlíášení uživatelů v profilu společnosti Avnet.

Zdroj: Avnet
Úvodní foto: IBM

Komentáře