Avnet je výhradním distributorem produktů HP Security Software

V portfoliu distributora se od 1. 3. 2015 exkluzivně nachází kompletní nabídka bezpečnostních produktů HP, kterým Avnet zajistí i předprodejní podporu.

Avnet je výhradním distributorem produktů HP Security SoftwareVAD distributor Avnet rozšířil svůj stávající kontrakt na distribuci produktového portfolia výrobce Hewlett-Packard pro Českou republiku. Distribuční smlouva nabývá k 1. 3. 2015 exkluzivního charakteru pro oblast bezpečnosti.

Avnet tak nabízí kompletní distribuci produktů HP Security Software. Kontrakt zahrnuje především produktové řady Data Protektor,Operations Orchestration a SiteScope a exkluzivně pak i bezpečnostní řešení Tipping Point, ArcSight a Fortify.

Rozšíření stávajícího kontraktu a exkluzivitu vnímáme jako významný mezník v naší distribuci produktů HP. Věříme, že vhodnou kombinací produktů se nám podaří nabídnout našim zákazníkům špičková řešení, která beze zbytku pokryjí jejich potřeby,“ uvedl Oldřich Švábek, business unit manager divize Independent Software společnosti Avnet.

Společnost Avnet k produktům zajišťuje předprodejní podporu, včetně zpracování nabídek a technických konzultací. Obchodním partnerům nabízí také instalační a implementační služby.

Dále připravuje zajištění nabídky demo produktů, které bude možnost individuálně představovat obchodním partnerům ve vlastním firemním democentru.

Zdroj: Avnet

Úvodní foto: © Melking - Fotolia.com

Komentáře