Avnet je výhradním distributorem bezpečnostní platformy od Palo Alto Networks

Avnet nově nabízí platformu, která v sobě spojuje firewall nové generace, pokročilou ochranu koncových bodů a cloudovou analýzu hrozeb. Ze strany distributora budou mít partneři k dispozici i předprodejní podporu v budoucnu i školení a workshopy.

Avnet je výhradním distributorem bezpečnostní platformy od Palo Alto NetworksVAD distributor Avnet přidal do svého portfolia v České republice společnost Palo Alto Networks (PAN). Díky tomu je českým partnerům Avnetu nově k dispozici bezpečnostní platforma nové generace od Palo Alto Networks.

Tato bezpečnostní platforma zahrnuje firewall nové generace, pokročilou ochranu koncových bodů a cloudovou analýzu hrozeb. Podle Avnetu je platfoma lídrem nové éry kybernetické bezpečnosti, jelikož umožní bezpečný provoz všech aplikací a zabrání pokročilým hrozbám v dosažení jejich cílů v desítkách tisíc organizací po celém světě.

Jako exkluzivní distributor této platformy v České republice bude Avnet poskytovat předprodejní podporu včetně zpracování nabídek a technických konzultací. Avnet má rovněž v úmyslu spustit profesionální vzdělávání pro partnery prostřednictvím specializovaných produktových školení a workshopů.

Produkty Palo Alto Networks jsou velmi dobře známy pro svou kvalitu a díky své bezpečnostní platformě nové generace symbolizují novou éru ochrany před kybernetickými hrozbami. Fakt, že je používá více než 28 tisíc zákazníků ve 140 zemích po celém světě, mluví sám za sebe,” uvedl Oldřich Švábek, šéf divize Independent Software společnosti Avnet, která bude mít produkty Palo Alto Networks na starost.

Pro více informací o bezpečnostních produktech Palo Alto Networks se obracejte na adresu petr.zahalka@avnet.com.

Zdroj: Avnet

Úvodní foto: Avnet, Palo Alto Networks

Komentáře