Avnet a EMC spolupracují na podpoře prodeje do SMB

Cílem programu Altitude je propagace úložišť zálohovacích zařízení v sektoru malých a středních firem.

Avnet a EMC spolupracují na podpoře prodeje do SMBAvnet Technology Solutions, distributor IT řešení, spustil v České republice program Altitude, jehož cílem je propagovat úložiště EMC VNXe a zálohovací zařízení Data Domain určená pro malé a střední firmy, a pomoci tak v jejich prodeji obchodním partnerům.

Nový program tvoří on-line konfigurátor, pomocí kterého mohou obchodní partneři kalkulovat cenové nabídky na produkty EMC, aniž by museli kontaktovat společnosti Avnet či EMC.

Pokud například obchodní partner společnosti Avnet jedná se zákazníkem, který žádá o cenovou nabídku na zařízení pro ukládání dat ve vzdálené pobočce, může se partner jednoduše přihlásit k portálu Avnet Altitude a okamžitě získat kalkulaci, uvedl Avnet v oznámení.

Vlastimil Horák, EMC business unit manager Avnet Technology Solutions, Česká republika, ve zprávě médiím uvedl: „Domníváme se, že v příštích 12 měsících zaznamenáme ve firmách zvyšující se poptávku po využívání stávajících technologií pro ukládání dat a doplňování nových funkcí do prostředí datových center.

Pavel Barták, channel sales manager pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti EMC, k tomu dodal:

Schopnost nabídnout cenově konkurenceschopná, vysoce výkonná úložná a zálohovací zařízení pro malé a střední firmy s minimální prodlevou je v současném podnikání velmi důležitá. Jsme si jistí, že spojení portálu Altitude a rozsáhlé sítě obchodních partnerů společnosti Avnet přinese celému distribučnímu kanálu vysokou hodnotu a kvalitní služby. Společnost Avnet vytvořením tohoto programu již dostatečně prokázala svou schopnost rychle a účinně reagovat a těšíme se na vzájemnou spolupráci, jejímž cílem je maximálně využít tuto tržní příležitost.

Nová partnerská iniciativa rovněž obsahuje motivační program (tzv. incentive program) pro prodejce řešení EMC. Odměněni budou zapojení prodejci, kteří celkem vytvoří v programu nejvíce nakvotovaných řešení, dále reselleři, kteří zrealizují prvních pět objednávek, a také bude oceněna z finančního hlediska největší objednávka celkem. Výherci mohou získat dárkové poukazy.

Obchodní partneři se mohou do programu Altitude společností Avnet a EMC zaregistrovat na webu www.altitude-avnet.cz.

Zdroj: Avnet Technology Solutions
Úvodní foto: © valentinT - Fotolia.com

Komentáře