Avaya se vrací do hry a kupuje Spoken Communications

Na své prvním setkání po úspěšné řízené insolvenci oznámila Avaya akvizici specialisty na analýzu hlasové komunikaci a také změnu přístupu k byznysu.

Avaya se vrací do hry a kupuje Spoken CommunicationsSpolečnost Avaya pozvala své partnery na konferenci Avaya Engage, první velké setkání po svém zmrtvýchvstání, kde dala jasně najevo, že se vrací do hry, hledá nová partnerství a je plně orientovaná na cloud.

CEO společnosti Jim Chirico ve svém projevu uvedl, že Avaya opouští svůj dřívější opatrný přístup k byznysu a odteď bude „hrát, aby vyhrála“. Prvním velkým krokem na této nové cestě je akvizice společnosti Spoken Communications.

Avaya se díky ní stane majitelem více než 170 patentů a systému IntilligentWire, který využívá umělou inteligenci k analýze hlasových hovorů, umí je přepisovat do textu a odesílat do podnikových aplikací včetně oblíbených řešení od Salesforce.

Avaya očekává, že bude díky spojení se Spoken Communications schopná pomoci malým a středním podnikům přejít na moderní cloudová řešení pro kontaktní centra. Akvizice by měla být dokončena do konce prvního pololetí 2018.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Yuri Arcurs - Fotolia.com

Komentáře