Avaya rozšiřuje partnerský program, chce podpořit prodej cloudu

Vylepšený program mimo jiné zvyšuje rabaty pro více typů podniků včetně systémových integrátorů. Společnost Avaya si od změny slibuje vyšší prodej cloudových řešení.

Avaya rozšiřuje partnerský program, chce podpořit prodej clouduSpolečnost Avaya oznámila, že se rozhodla vylepšit a rozšířit svůj partnerský program tak, aby zvýšila prodej cloudových řešení. Novinky v programu Edge Channel Partner Program zahrnují především zjednodušení celého systému.

Mezi klíčové změny patří zjednodušení požadavků společně se zvýšením rabatů pro více typů podniků od resellerů s přidanou hodnotou přes střední a malé obchodní partnery až po systémové integrátory.

Prezident Avaye pro strategické partnery Dino Di Palma uvedl, že společnost novou nabídkou pro malé a střední podniky rozšiřuje svoje služby v oblasti cloudu. Partnerský program podle něj bere v potaz potřeby partnerů a přináší nové obchodní příležitosti.

Di Palma také zdůraznil, že mezi lety 2017 a 2018 stoupl počet partnerů, kteří mohou uplatňovat slevu z prodejní ceny, o 281 %. Počet partnerů, kteří ve stejném období zaznamenali více než 10% růst, pak narostl o 159 %.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře