Avaya roste i ve druhém fiskálním čtvrtletí 2021, tržby stouply o 8 % na 738 milionů dolarů

Roční obrat z pravidelných výnosů OneCloud činil 344 milionů dolarů, což představuje postupný nárůst o 31 %. Obrat z cloudu, aliančního partnerství a předplatného vzrostl na 40 % tržeb.

Avaya roste i ve druhém fiskálním čtvrtletí 2021, tržby stouply o 8 % na 738 milionů dolarůSpolečnost Avaya oznámila finanční výsledky za druhé čtvrtletí fiskální roku 2021. Celkové tržby se meziročně zvýšily o 8 % na 738 milionů dolarů, přičemž roční obrat z pravidelných výnosů služby Avaya OneCloud vzrostl o 31 % na 344 milionů dolarů.

Obrat z CAPS (Cloud, Alliance Partner and Subscription) činí 40 %; ve stejném období před rokem to bylo 23 %. Software a služby podle společnosti představovaly 90 % tržeb, což je nárůst oproti 88 % před rokem.

Ve druhém čtvrtletí jsme dosáhli solidních výsledků, které potvrzují pokračující dynamiku společnosti. Ještě důležitější však je, že reprezentují významnou práci a strategické investice, které jsme v posledních několika letech vynaložili na přeměnu naší společnosti a portfolia,“ okomentoval výsledky CEO Avayi Jim Chirico.

Strategie pro naše odvětví není tajemstvím. Vše záleží na tom, jak ji realizujete, a já nemohu být našimi výsledky potěšen více. I proto opět zvyšujeme výhled několika klíčových finančních ukazatelů,“ doplnil.

Zdroj: Avaya

Úvodní foto: © Felix Jork - Fotolia.com

Komentáře