Avaya ohlásila změny v partnerském programu

Program má přinést větší flexibilitu a umožnit partnerům specializace na konkrétní oblasti, ale i na celé portfolio společnosti.

Avaya ohlásila změny v partnerském programuSpolečnost Avaya oznámila změny v partnerském programu Avaya Connect Partner Program. Účelem nových pravidel je dodat programu větší flexibilitu a variabilitu. Se změnou požadavků pro dosažení partnerských úrovní Silver, Gold a Platinum Avaya představila šest nových oblastí pro získání statusu Solution Expert. Jedná se o unifikovanou komunikaci a kontaktní centra pro firmy kategorie enterprise a pro firmy kategorie midmarket, dále pak například sítě nebo video.

Pro dosažení statusu Solution Expert budou partneři muset prokázat své schopnosti v oblasti designu a prodeje řešení, podložit je dosažením určitého obratu a spokojeností zákazníků. Získání partnerské úrovně Silver, Gold nebo Platinum pak bude podmíněno dosažením určitého počtem designací Solution Expert.

Program bude v rámci flexibility podporovat prodejní modely z hlediska capex i opex, stejně jako řešení on-premise, cloudová i hybridní. Partneři se budou moci zaměřit jak na celé portfolio Avayi, tak na jednu konkrétní oblast.

Změny začnou platit k 1. 10. 2014, kdy Avaye začíná fiskální rok 2015. Partneři budou moci využít jednoletého přechodného období k provedení změn potřebných k dosažení té které partnerské úrovně.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Andres Rodriguez - Fotolia.com

Komentáře