Avaya na konci roku zvýšila tržby o 4 %, daří se řešení OneCloud

Tržby společnosti v prvním čtvrtletí fiskálního roku 2021 činily 743 milionů dolarů, roční obrat z pravidelných výnosů OneCloud dosáhl výše 262 milionů dolarů, což představuje postupný nárůst o 38 %.

Avaya na konci roku zvýšila tržby o 4 %, daří se řešení OneCloudSpolečnost Avaya oznámila finanční výsledky za první čtvrtletí fiskálního roku 2021, který skončil 31. 12. 2020. Celkové tržby se ve sledovaném období meziročně zvýšily o 4 % na 743 milionů dolarů.

Roční obrat z pravidelných výnosů Avaya OneCloud podle údajů společnosti postupně narostl o 38 % na 262 milionů dolarů. Obrat z cloudu, aliančního partnerství a předplatného vzrostl na 34 %.

Software a služby reprezentují 88 % tržeb, což představuje nárůst oproti 86 % před rokem, opakující se tržby činily 65 % oproti 59 % před rokem. Provozní výnosy dle GAAP pak dosáhly 62 milionů dolarů.

S potěšením oznamujeme výsledky za první čtvrtletí, které předčily očekávání ve všech klíčových oblastech. V rámci působení ve velmi náročném obchodním prostředím nabíráme od roku 2020 na síle,“ řekl Jim Chirico, generální ředitel společnosti Avaya.

Investice, které jsme do našeho podnikání vložili, generují silnou trakci ve všech segmentech, ve kterých působíme. To vede k výraznějšímu růstu výnosů, ročního obratu z pravidelných výnosů, ziskovosti a provozního cash-flow pro celý fiskální rok,“ dodává.

Zdroj: Avaya

Úvodní foto: © Corgarashu - Fotolia.com

Komentáře