Avaya je zpět, insolvenční řízení dopadlo dobře

Výrobce se po vyhlášení úpadku vrací do hry. Avaya se zbavila třímiliardového dluhu a je připravena vstoupit na burzu a investovat do oblastí kontaktních center a jednotné komunikace.

Avaya je zpět, insolvenční řízení dopadlo dobřeSpolečnost Avaya oznámila, že úspěšně prošla americkou obdobou insolvenčního řízení a chystá se vrátit na burzu. Výrobce vyhlásil úpadek počátkem letošního roku kvůli příliš vysokému dluhu a urychlit tak svou transformaci v softwarovou společnost.

To se zřejmě podařilo. Avaya povstala z popela, její dluh se snížil přibližně o tři miliardy dolarů a její příští kroky povedou na burzu v New Yorku. Jinými slovy, výrobce se chce vrátit do hry.

Avaya k tomu bude chtít využít své partnerské sítě, pro kterou připravila rozšířený program zahrnující plán pro cloudové integrátory s důrazem na dodávání služeb, integraci a správu. Toto rozšíření má umožnit dosáhnou nejvyšších partnerských úrovní.

Tohle je začátek nové důležité kapitoly v dějinách Avaye,“ uvedl CEO společnosti Jim Chirico. „Máme dostatečnou flexibilitu pro investice do velkých a rostoucích segmentů kontaktních center a jednotné komunikace a dokončujeme svou transformaci.“

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © olly - Fotolia.com

Komentáře