AV Media předvedla digitální flipchart v Prague Marriott Hotelu

Společnost AV Media, technologický partner hotelu Marriott, představila první digitální flipchart v ČR a další řešení pro prezentace, videokonference či virtuální registraci.

AV Media předvedla digitální flipchart v Prague Marriott HoteluV rámci Dne otevřených dveří Prague Marriott Hotelu v Praze, který se konal v úterý 7. 4, prezentovala společnost AV Media různé AV technologie a mezi nimi také digitální flipchart Smart Kapp.

V rámci speciální instalace společnosti si návštěvníci mohli prohlédnout a vyzkoušet velký digitální displej Smart Board od společnosti Smart Technologies, zařízení ClickShare pro bezdrátovou prezentaci nebo širokoúhlou kameru pro telekonference, která dovoluje přehlédnout celou místnost. Na dni otevřených dveří Marriottu si účastníci mohli mimo jiné vyzkoušet virtuální registraci a práci s QR kódy.

První digi flipchart v ČR

Jiří Plátek, marketing manager, AV MediaExkluzivně při této příležitosti AV Media představila úplnou novinku na trhu – digitální flipchart Smart Kapp. Prezentující kreslí na sklokeramickou desku fixem a jednobarevné čáry a poznámky se okamžitě přes Bluetooth přenášejí do zvoleného mobilního zařízení vybaveného aplikací (pro iOS či Android).
Aplikace i tabule umožňují průběžně snímat a ukládat aktuální stav flipchartu do pdf či jpeg.

Jiří Plátek, marketing manager, AV Media, prezentuje Smart BoardZ aplikace lze dalším účastníkům odeslat e-mailem odkaz, přes který se v internetovém prohlížeči připojí a mohou taktéž on-line vzdáleně sledovat poznámky z flipchartu a ukládat si je podle potřeby.

V porovnání s digitálním displejem jsou nevýhodou pouze černé linky a nemožnost zpětně promítnout smazané informace. Ty lze pouze promítnout např. přes projektor z uložených snímků.

Výhodou je oproti papíru aktivní zapojení všech účastníků meetingu, průběžná digitalizace poznámek do pdf, jejich distribuce ostatním a samozřejmě šetření papíru. Za cenu 24 990 Kč bez DPH (bez stojanu) se nabízí 42“ variant a v přípravě je i 84“, která poslouží jako tabule na šířku.

Zdroj: ChannelWorld, AV Media
Úvodní foto: ChannelWorld

Komentáře