Autosalon Alza.cz – česká jednička začne prodávat elektromobily

Alza.cz reaguje na rostoucí poptávku po autech s elektrickým pohonem a jako první tuzemský e-shop je začne prodávat přes internet. Koupě auta má být stejně rychlá a snadná jako nákup telefonu a zákazník jej bude mít druhý den v garáži.

Autosalon Alza.cz – česká jednička začne prodávat elektromobilySpolečnost Alza.cz oznámila, že v nejbližších týdnech odstartuje on-line prodej elektromobilů renomovaných značek přes internet. Jako první upoutávku na tento koncept vystavuje nový Volkswagen e-Golf, který bude do konce června k vidění v centrální pobočce v pražských Holešovicích..

Zájem o elektromobily překonává naše očekávání. Znamená to, že si lidé konečně uvědomují jejich význam pro naše životní prostředí. To dobře vědí také automobilky a začínají vyrábět tyto vozy i ve středních cenových kategoriích,“ uvedl Jan Moudřík, ředitel expanze Alza.cz.

Alza bude elektromobily prodávat výhradně přes internet. E-shop uvádí, že zájemce bude mít vybraný model v garáži do jednoho dne od zaplacení. Nákup vozu chce firma přizpůsobit 21. století – podle jejích slov musí být snadný, rychlý, jednoduchý, stejně jako nákup telefonu.

Zdroj: Alza.cz

Úvodní foto: Alza.cz

Komentáře