Autocont získal v ČR status Sophos Gold partner

Výrobce bezpečnostních řešení, společnost Sophos, jmenovala na českém trhu Autocont CZ svým Gold partnerem.

Autocont získal v ČR status Sophos Gold partnerSophos oznámil jmenování nového Gold partnera pro Českou republiku. Stala se jím společnost AutoCont CZ, která splnila potřebné technické i obchodní certifikace.

Autocont, který patří mezi přední prodejce, integrátory a poskytovatele IT služeb na českém a slovenském trhu, je partnerem Sophosu již několik let.

Díky dosažení úrovně Gold partnerského programu společnosti Sophos může nyní AutoCont CZ svým zákazníkům nabízet řešení v oblasti ICT bezpečnosti za výhodných cenových podmínek včetně pokročilé technické i obchodní podpory výrobce,“ uvádí Sophos v oznámení.

„Partnerský program není jen o kvalitních produktech, ale i marketingové a prodejní podpoře. Sophos patří k výrobcům, kteří svým partnerům poskytují širokou míru poradenství a nástrojů, které nám umožnují dále zdokonalovat a rozšiřovat portfolio produktů a služeb,” uvedl v oznámení Ondřej Pálenič, product & partner manager ze společnosti AutoCont CZ.

Do partnerského programu společnosti Sophos je globálně zapojeno více než 39 000 obchodních partnerů. Čerpají tak přístup k řadě služeb a aktuálním informacím, k produktovým updatům i marketingovým a podpůrným nástrojům, on-line školením a předprodejní i poprodejní podpoře.

Autocont - Gold partner společnosti Sophos

Zdroj: Sophos

 

Úvodní foto: Sophos

Komentáře