AutoCont se stal Premium partnerem společnosti EMC

Spoluprací chce AutoCont posílit svou pozici IT integrátora. Cílovou skupinou budou větší podniky a státní správa.

AutoCont se stal Premium partnerem společnosti EMCSpolečnost AutoCont oznámila, že v České republice získala status Premier partner společnosti EMC v rámci jejího programu EMC Business Partner.

Cílem AutoContu v této roli je rozšířit nabídku svých služeb a produktů. Status má garantovat odborné znalostí a způsobilost specialistů společnosti AutoCont pro dodávky technologií a řešení od EMC.

AutoCont vnímám jako jednoho z nejvýznamnějších dodavatelů produktů, služeb a řešení na poli informačních a komunikačních technologií u nás. Jsem proto velmi rád, že získáním statusu Premier partnera se značka EMC významněji dostává do portfolia tohoto hráče na trhu,“ uvedl Pavel Barták, acting country manager EMC pro Českou republiku.

V rámci statusu EMC Premier Partner se společnost AutoCont zaměří na zálohovací řešení Avamar, DataDomain, produkty VNX a Isilon. V návaznosti na to budou cílovou skupinou především středně velké společnosti, velké korporace a státní správa.

Podle Zdeňka Kuchaře, presales managera AutoContu, je EMC pro AutoCont ideálním partnerem a vztah posílí postavení AutoContu jako IT integrátora.

Zdroj: EMC

Úvodní foto: © alehdats - Fotolia.com

Komentáře