Autocont je partnerem roku 2019 společnosti VMware pro ČR i SR

Autocont vedle ceny Partner roku 2019 v České republice a na Slovensku získal i ocenění za dosažení vysokého certifikačního statusu v oblasti Master Services Competency – Data Center Virtualization v ČR.

Autocont je partnerem roku 2019 společnosti VMware pro ČR i SRSpolečnost Autocont oznámila, že od společnosti VMware získala ocenění za nejlepší výsledky v loňském roce, a to jak v České republice, tak na Slovensku. Vzhledem k aktuální situaci si cenu Parter roku 2019 převzala pouze virtuálně.

Autocont navíc v ČR získal i uznání za dosažení vysokého certifikačního statusu v oblasti Master Services Competency – Data Center Virtualization. Díky certifikačním statusům Autocont získává přístup k obchodní i technické podpoře ze strany VMwaru na nejvyšší úrovni.

Aktuálně pracujeme na dalším rozvoji know-how a dalších kompetencích VMwaru,“ nastínil Miloslav Záleský, ředitel pro portfolio a marketing společnosti Autocont.

Na úspěšnou spolupráci z minulého roku bychom rádi navázali i v roce 2020 a zákazníkům při návrzích a realizacích spojených s VMware technologiemi, nabízeli zázemí špičkového a profesionálního dodavatele nejvyšší úrovně,“ dodal.

Zdroj: VMware

Úvodní foto: © Boca - Fotolia.com

Komentáře