Atlantis Telecom uzavřel partnerství se společností Crestron

Nabídka audiovizuálních řešení značky Crestron umožní českým a slovenským zákazníkům doplnit konferenční technologie ve firmách o možnost inteligentního ovládání.

Atlantis Telecom uzavřel partnerství se společností CrestronSpolečnost Atlantis Telecom, poskytovatel služeb v oblasti distribuce ICT technologií a vývoje softwaru na českém trhu, ohlásila partnerství s firmou Crestron, globálním dodavatelem inteligentních audiovizuálních řešení.

Atlantis tak odpovídá na poptávku partnerů a jejich zákazníků po tomto typu řešení doplňující portfolio společnosti. Spolupráce je postavena na dodávkách a distribuci řešení se značkou Crestron firmám a organizacím z České republiky a Slovenska.

Crestron vyvíjí a dodává audio video produkty a řídící systémy, jež umožňují s pomocí dotykového ovládání nastavovat nejrůznější aspekty konferenčních místností včetně jejich rezervace, zatemnění, osvětlení, ozvučení, prezentační techniky, nastavení teploty atd.

Řešení Crestron jsou dle Atlantisu již nyní k dispozici širokému spektru zájemců zejména z řad podniků a organizací, které chtějí zefektivnit využívání jednacích místností prostřednictvím automatizace konferenčních technologií.

Mezi potenciální zákazníky patří jak komerční firmy, tak i veřejné organizace a developerské společnosti. K prvním lokálním projektům se například zařadila implementace na Univerzitě Karlově v Praze.

Technologie Crestron umožňuje provést potřebné nastavení konferenční místnosti jediným dotykem na tabletu, a tím výrazně urychlit a zefektivnit celé jednání a fungování místnosti,“ uvedl Tomáš Tesař, výkonný ředitel ve společnosti Atlantis Telecom.

Uzavřením partnerství s firmou Crestron vycházíme vstříc našim zákazníkům a partnerům, kteří takovéto technologie stále více poptávají,“ dodal.

Zdroj: Atlantis Telecom
Úvodní foto: © kentoh - Fotolia.com

Komentáře