ATC RoadShow pokračuje, distributor nyní vyráží na Slovensko

Po šest setkáních v České republice vyráží AT Computers se svou RoadShow také Slovensko, aby se setkalo s tamními partnery. Letošní ročník čekají tři zastavení v Košicích, Banské Bystrici a Žilině.

ATC RoadShow pokračuje, distributor nyní vyráží na SlovenskoSpolečnost AT Computers příští týden vyjíždí na tradiční ATC RoadShow po Slovensku. Opět navštíví tři slovenská města a nabídne resellerům sérii přednášek plných informací o nových produktech, podobně jako během české části této série.

Slovenská ATC RoadShow 2018 začne v úterý 5. 6. v Košicích, pokračuje 6. 6. v Banské Bystrici a končí 7. 6. v Žilině. Nové informace a produkty přinesou například zástupci společností Avacom, Xerox, Epson, Intel, Jabra, Cisco, Microsoft a dalších.

Chybět nebudou ani novinky z dílny samotného ACT, konkrétně o projektech X-POS, X-Play a X-Diablo Další informace mohou reselleři získat přímo od vendorů na jejich výstavkách. Po celý den budou účastníci moci sbírat žetony a soutěžit s nimi v tombole.

Rok se s rokem sešel a opět vyjíždíme za našimi slovenskými resellery, abychom jim přinesli novou inspiraci a energii k prodeji. Novinek v IT světě je spousta, takže se budeme těšit na tři dny plné nových informací,“ uvedl marketingový ředitel ATC Martin Wanke.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře