AT Computers zopakuje akci Pyrománie a odmění partnery profesionálními ohňostroji

Distributor má připraveny 2 000 profesionálních setů ohňostrojů pro partnery a zákazníky, kteří dosáhnou určitého obratu v předvánočním období.

AT Computers zopakuje akci Pyrománie a odmění partnery profesionálními ohňostrojiSpolečnost AT Computers pro své partnery a zákazníky i letos přichystala předvánoční akci s názvem Pyrománie. Za zakoupení produktů se dočkají odměny v podobě profesionálních ohňostrojů v hodnotě několika tisíc korun.

Pro zákazníky ATC je k dispozici až 2 000 profesionálních setů a vyhrát může opravdu každý. Podmínkou je registrovat se na webu www.atcomp.cz/megaakce a od 1. listopadu do 16. prosince 2015 nakoupit u distributora zboží za alespoň 199 999 Kč bez DPH.

Počet setů, které lze získat, je odstupňován podle objemu objednávek. Při nákupu za 555 555 Kč bez DPH a více obdržíte dva ohňostrojové sety, při nákupu v hodnotě nad 1 111 111 Kč bez DPH dokonce tři sety.

Ohňostroje 3. kategorie byly dříve určeny jen profesionálům, nyní je ale možné s nimi manipulovat už od 21 let. 100 % ohňostrojů bude odesláno s doručením do Silvestra 2015. Letošní ohňostroje jsou sestaveny z 38mm kalibru a podle distributora mají fantastické finále.

Zdroj: AT Computers
Úvodní foto: © cienpiesnf - Fotolia.com

Komentáře