AT Computers získalo oficiální distribuci produktů MSI pro ČR a SR

ATC doposud nabízelo jen základní desky a grafické karty značky MSI. Nově do nabídky přibudou i notebooky, desktopy, počítače All in One a monitory.

AT Computers získalo oficiální distribuci produktů MSI pro ČR a SRSpolečnost AT Computers získala k 1. 6. 2019 oficiální zastoupení pro distribuci notebooků, stolních PC, počítačů All in One a monitorů společnosti MSI. Dohoda platí pro Českou republiku i Slovensko.

Distributor měl doposud v nabídce základní desky a grafické karty značky MSI. Nově tedy rozšiřuje sortiment a dle svých slov je jedním z mála distributorů s kompletním portfoliem MSI. Do budoucna plánuje nabídku doplnit o další produkty.

Jsme velmi rádi, že naše osvědčené produkty zařadil do své nabídky i největší distributor na česko-slovenském trhu. Věřím, že společná spolupráce povede pro obě strany k navyšování prodejů,“ uvedl Martin Indrák, Country Manager MSI CZ & SK.

Notebooky, desktopy a LCD monitory MSI doplňují v AT Computers nejširší produktovou nabídku gaming zařízení a příslušenství na českém a slovenském trhu. Vycházíme tak opět vstříc přání našich zákazníků,“ dodal Martin Harazím, ředitel nákupu ATC.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: MSI

Komentáře