AT Computers získalo ocenění za největší nárůst obratu v produktech QNAP

ATC získalo cenu Top Growth Award of 2019 pro distributora s globálně největším nárůstem obratu v produktech značky QNAP za poslední rok. Ocenění převzal ředitel nákupu AT Computers Martin Harazím.

AT Computers získalo ocenění za největší nárůst obratu v produktech QNAPSpolečnost AT Computers získala od společnosti QNAP ocenění Top Growth Award of 2019 a stala se tak distributorem s celosvětově největším nárůstem obratu v produktech QNAP za poslední rok.

Za QNAP předával cenu obchodní ředitel Banson Chang. Distributorovi pogratuloval také Laszlo Burkus, region sales manager pro východní Evropu. Za AT Computers převzal cenu ředitel nákupu Martin Harazím.

Produkty značky QNAP jsou stálicí v našem nabízeném portfoliu a jsme rádi, že jsme naši spolupráci prohloubili natolik, až to vedlo k tomuto ocenění. Děkuji firmě QNAP za dosavadní i budoucí spolupráci a celému ATC za každodenní práci,“ uvedl Harazím.

ATC nabízí kompletní produktové portfolio značky QNAP. Produkty má na starosti senior product manager David Vyvial. Kontakt něj najdete v profilu distributora po přihlášení do systému.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře