AT Computers získalo na základě průzkumu Context ChannelWatch titul Broadline distributora roku 2017/2018

Společnost AT Computers získala v on-line průzkumu Context ChannelWatch v regionu střední a východní Evropy ocenění Broadline distributor roku 2017/2018 pro Českou republiku a Polsko.

AT Computers získalo na základě průzkumu Context ChannelWatch titul Broadline distributora roku 2017/2018Na základě hodnocení resellerů v regionu CEE (střední a východní Evropy) získalo AT Computers nejvyšší výsledek, a proto i ocenění Broadline distributor 2017/2018 pro ČR.

Stejného výsledku dosáhla skupina AB v Polsku, jehož je ATC součástí. Prvenství v tomto průzkumu získala už potřetí v řadě.

ChannelWatch je on-line průzkum, který analytická agentura Context dělá mezi více než 7000 resellery po celém světě. Dotazování poskytuje přehled o chování, názorech a postojích prodejců.

Obchodní partneři hodnotí distributory podle různých kritérií – všechny odpovědi se považují za důvěrné a výsledky jsou založeny pouze na agregovaných datech.

„Jsme velmi potěšeni tímto pozitivním výsledkem, kterým jsme získali příjemnou zpětnou vazbu od všech resellerů. Moc jim děkujeme za důvěru a každý hlas! Pořád je ale co zlepšovat, takže pro naše resellery neustále připravujeme inovace, ať už v nabízeném sortimentu, nebo i ve službách a podpoře,“ uvedl v oznámení Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

AT Computers obhájilo titul Broadline distributor roku na českém a slovenském trhu také v rozsáhlém průzkumu ChannelWorldu.

Zdroj: ATC, ChannelWorld

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře