AT Computers získalo autorizovanou distribuci IP kamer od Canonu

Kontrakt platí pro Českou republiku i Slovensko. Portfolio distributora se zároveň rozrostlo o baterie a nabíječky značky T6 Power.

AT Computers získalo autorizovanou distribuci IP kamer od CanonuSpolečnost AT Computers se stala autorizovaným distributorem IP kamer značky Canon. Kontrakt platí pro Českou i Slovenskou republiku a obohatí portfolio distributora o řešení pro video dohled v maloobchodních prodejnách a dalších prostorech.

Nabízené kamery dosahují citlivosti 0,007 lux, poskytují kvalitu obrazu v rozlišení 1,3 Mpx nebo 2,1 Mpx při rychlosti snímání 30 fps a zvládají až čtyři nezávislé video streamy MJPEG a H.264. Kamery disponují citlivým CMOS snímačem, síťovým procesorem Digic Net II a obrazovým procesorem Digic DV III.

Pro uživatele je k dispozici technická podpora Canon prostřednictvím portálu canon.sewecom.eu/. Resellery bude podporovat samotné AT Computers, přičemž jim nabídne webová školení, on-line demo či zápůjčky testovacích vzorků.

Kamery jsou pro zákazníky AT Computers z České a Slovenské republiky již dostupné a na starost je má produktový manažer Michal Diviš (divis@atcomp.cz).

Příslušenství T6 Power

Distributor zároveň oznámil, že do své nabídky zařadil T6 Power, značku baterií a nabíječek pro kamery a fotoaparáty.

Toto příslušenství se podle distributora vyznačuje 100% kompatibilitou a představuje alternativu k originálním produktům, případně možnost, jak prodloužit životnost staršího zařízení, ke kterému již nejsou originální baterie nebo nabíječky dostupné.

Značku má na starost produktová manažerka Alžběta Banašová (banasova@atcomp.cz).

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře