AT Computers zařazuje do nabídky inteligentní obrazový systém Jabra PanaCast

Inteligentní videořešení Jabra PanaCast disponuje třemi 13Mpx kamerami a podporuje moderní software pro spolupráci. Zařízení je v nabídce pro resellery registrované v nové prodejní síti Jabra.

AT Computers zařazuje do nabídky inteligentní obrazový systém Jabra PanaCastSpolečnost AT Computers oznámila dostupnost produktu Jabra PanaCast, inteligentního videořešení kombinujícího 4K panoramatické video umělé inteligence se 150letou zkušeností se zpracováním zvuku.

Inteligentní obrazový systém poskytuje 180° pohled na jednací místnost a zajišťuje, že každý v místnosti bude vidět. Vedle kvalitního obrazu nabízí dle distributora i kvalitní zvuk a data nezbytná pro moderní video spolupráci.

Zařízení je vybaveno třemi 13megapixelovými kamerami s technologiemi integrovanými v procesoru Jabra PanaCast Vision. Podporuje software pro spolupráci jako např. Microsoft Teams, Skype for Business, Cisco Webex, Zoom, Slack a další.

PanaCast mohou u ATC nakupovat reselleři, kteří jsou registrovaní v nové prodejní síti Jabra. Ta si klade za cíl zajistit, že PanaCast bude prodáván prodejci se znalostmi a zkušenostmi odpovídajícími standardům značky Jabra.

Produkty Jabra má v AT Computers na starosti produktový manažer David Vyvial. Kontakt něj naleznete v profilu distributora po přihlášení do systému. Více informací o produktu a registraci najdete na webových stránkách distributora.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: © Picture-Factory - Fotolia.com

Komentáře