AT Computers spouští vylepšený web herní řady X-Diablo

Nové stránky mají návštěvníkům usnadnit orientaci a poskytnout dostatek informací o jednotlivých herních sestavách. Distributor své herní mašiny prodává výhradně nepřímo prostřednictvím partnerů.

AT Computers spouští vylepšený web herní řady X-DiabloSpolečnost AT Computers spustila novou verzi webových stránek svého herního projektu X-Diablo. Jejím cílem je zpřehlednit zákazníkům jednotlivé typy herních počítačů a zjednodušit tím jejich výběr a nákup.

Základní nabídka se dělí na herní sestavy řady Gamer (základní řada), Family (herní PC malých rozměrů), Extreme (nejvýkonnější sestavy pro náročné hráče) a Limited (limitované sestavy).

Zákazníci najdou u každé sestavy podrobnou konfiguraci, informace o výkonnosti, záruce i doporučené koncové ceně. Samotný prodej pak probíhá nepřímo skrz partnerskou síť distributora.

Herní sestavy X-Diablo jsou momentálně dostupné ve více než 400 prodejnách po celé ČR. O celou značku se stará projektový manažer Petr Rakus. Kontakt najdete v profilu dostributora po přihlášení do systému.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: AT Computers

Komentáře