AT Computers spouští systém Astra, zjednodušenou formu prodeje softwaru jako služby

Nový systém Astra je určený pro resellery, kteří chtějí nabízet software jako službu a zároveň nechtějí evidovat informace ručně. Systém dle ATC umožňuje prodej, evidenci, upozorňování na končící licence a fakturaci.

AT Computers spouští systém Astra, zjednodušenou formu prodeje softwaru jako službySpolečnost AT Computers (ATC) spustila systém zjednodušeného prodeje softwaru. Podle distributora se jedná o vhodné řešení pro resellery, kteří chtějí nabízet software jako službu s měsíční nebo roční fakturací, ale zároveň nechtějí ručně evidovat informace.

ATC uvádí, že systém s názvem Astra umožňuje prodej, evidenci, upozorňování na končící licence a fakturaci pro řešení Microsoft Office 365, Dynamics CRM, Microsoft Exchange či licence bezpečnostních produktů Kaspersky Lab.

Distributor dodává, že skrze Astru lze takto momentálně prodávat přes 1 000 typů licencí, přičemž od listopadu jsou v nabídce i řešení od společností Acronis. Do jara 2019 se má nabídka v rámci Astry zvýšit na dvojnásobek současného stavu.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: © duncanandison - Fotolia.com

Komentáře