AT Computers spouští na webu funkci Náhradník pro hledání alternativních produktů

Nová funkcionalita ukazuje alternativní produkty, které porovnává v klíčových parametrech a vyznačuje, který parametr je lepší, stejný, nebo slabší.

AT Computers spouští na webu funkci Náhradník pro hledání alternativních produktůSpolečnost AT Computers oznámila, že na svém webu spustila novou funkcionalitu Náhradník. Kliknutím na tlačítko „Najdi náhradníka – alternativu“ lze u vyhledaného produktu zobrazit alternativy, a to podle nejdůležitějších parametrů.

Systém na prvních místech nabízí produkty podobných či lepších parametrů – funkce podle ATC předvídá, jaký parametr je důležitý více či méně, a podle toho vybírá náhradníky.

Nalezené náhradníky nejen zobrazí, ale ukáže i porovnání parametrů vůči vybranému produktu, seřadí parametry v daných kategoriích a barevně vyznačí, který parametr je lepší, stejný, nebo slabší.

Reselleři mají podle distributora už teď možnost tuto vychytávku šetřící jejich čas vyzkoušet a zjednodušit si tak práci. Nová funkce je samozřejmě neustále zdokonalována, stejně jako celý web.

Strukturu a obsah technických parametrů se snažíme stabilně držet na vysoké úrovni, proto od myšlenky vedl jen malý krok k tomu, abychom pro resellery využili dlouhodobě udržovanou a rozvíjenou databázi i jiným způsobem, než jsou například pokročilé možnosti filtrování na našem webu,“ řekl Tomáš Lach z ATC.

Zdroj: AT Computers

Úvodní foto: © varijanta - Fotolia.com

Komentáře